Al mijn hele leven druk ik me graag creatief uit. Ik stem af op een bepaalde energie, roep zo een beleving op en vertaal die ervaring in een schilderij, glazen object of een sieraad.
Bezieling is een belangrijk aspect in mijn werk. In contact zijn met de energie van liefde, eenheid en licht vind ik het allerfijnst. Dat voelt als een warm bad voor mijn ziel. Aan de andere kant is uitdrukking geven aan wat ik voel en ervaar in het aardse veld ook heel fijn. Daar waar die twee elkaar raken, ontstaat verbinding en een uitdrukkingsvermogen dat het denken overstijgt. Even helemaal opgaan in het moment. Dat geeft voelbare kunst en is een goede plek om te zijn!
Al schilderend werk het liefst intuïtief, wat met kwast en kleuren heel direct gaat. Wanneer ik alles los laat, vult het canvas zich als vanzelf. Zo ontstaan er schilderijen die gevoeld willen worden.
Werken met glas maakt me altijd blij. Het gevoel van een kind in de snoepwinkel. Ik verheug me op het kiezen van de kleuren en het licht dat er straks door heen zal vallen. Het is iedere keer weer de geboorte van een stralend object.
Mijn sieraden liggen me na aan het hart. Ik maak vooral soul-jewels op bestelling. Geheel afgestemd op de drager. Mijn kennis als edelsteen therapeut helpt mij daarbij om te kiezen voor de steen die qua energie helemaal passend is. Ieder sieraad komt met een soul reading.
Wil je een mooi sieraad voor jezelf of een geliefde? Neem contact op, ik ontmoet je graag!
Volg deze link!